fbpx
Scroll to top

Masz pasję i chcesz na niej zarabiać, ale nie wszystko idzie po Twojej myśli?

Zastanawiasz się czy nadajesz się na bizneswoman? Czy dasz radę i od czego zależy sukces Twojego biznesu?

Zaczynasz wątpić w siebie i swoją twórczość, ponieważ sprzedaż nie idzie Ci tak jak trzeba?

Pozwól, że podczas szkolenia opowiem Ci, dlaczego większość pasjonatek, które próbują swoich sił w biznesie, rezygnuje o wiele za szybko…

Często słyszę takie zdania: „Wystarczy dobry produkt! Wystarczy tworzyć z pasją! Wystarczy…”

Ale czy na pewno?

Moje doświadczenie i wielu moich klientek pokazuje, że biznes to nie jest kwestia kilku „wystarczy”. Zwłaszcza biznes oparty na pasji, gdzie ważny jest nie tylko efekt finansowy, ale również dbanie o to, żeby pasja wciąż była przyjemnością, zamiast zamieniać się w przykry obowiązek…

Jeśli nurtują Cię te pytania, zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie na żywo, na którym opowiem Ci co musisz przemyśleć i na jakie pytania sobie odpowiedzieć, zanim założysz swój biznes oparty na pasji.
Zapisując się na listę, oprócz szkolenia otrzymasz też karty pracy z pytaniami i ćwiczeniami, które pomogą Ci wprowadzić zmiany w Twoim pasjo-biznesie!

Większość z nas aż 1/3 dorosłego życia spędza w pracy. To, jaka ta praca jest; czy karmiąca, czy neutralna, czy drenująca – ma ogromne znaczenie, bo kolejną 1/3 życia przesypiamy. Z tego by wynikało, że praca stanowi aż połowę naszego „świadomego” czasu! Można oczywiście czas pracy „przeczekać”. Dużo osób stosuje tą metodę. Byle do 16.00, byle do piątku, byle do wakacji, byle do emerytury… Znasz to?
Pytanie tylko, czy chcesz w ten sposób przeganiać swój czas? Czas, który jest… Twoim życiem?

Jeśli nic nie zrobisz – nie łudź się, że coś się zmieni. Nie czekaj na wybawców, ani na idealny moment czy idealne warunki, bo te często… nie istnieją.

Zapisz się na darmowe szkolenie, dzięki któremu zrozumiesz, czemu Twój pasjo-biznes nie działa i co zrobić, żeby ruszyć ze zmianą!

To jak? Widzimy się na szkoleniu?