fbpx
Scroll to top

Masz pasję i chcesz na niej zarabiać?


Statystyki nie są pocieszające, bo aż 9 na 10 start’up-ów upada. To znaczy, że zazwyczaj trzeba przetestować kilka pomysłów na biznes, zanim wszystko “zatrybi”.
Sama mam za sobą całkiem sporą ilość prób mniej lub bardziej udanych. Nie popełniłam jednak wszystkich możliwych błędów – przed wieloma udało mi się uchronić ucząc się od innych i szukając odpowiedzi na trudne pytania. Mam w końcu taki biznes, który mnie uskrzydla i moją misją jest poprowadzić Ciebie, kreatywną duszę – do spełnienia zawodowego.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach biznesowych i marketingowych i zawsze bolało mnie to, jak artystki i artyści szamoczą się na tych kursach, stojąc na uboczu i nie wiedząc jak ugryźć podawane (niby na tacy) kawałki wiedzy. Wiele z ich rozterek nie było bowiem “czysto” biznesowych. Artystka, która chce mieć biznes nie chce “po prostu sprzedawać”. Potrzebuje poczucia spełnienia, pewnej dozy wolności (każda innej i na różnych płaszczyznach), nie lubi utartych schematów, poczucia wciskania swoich wytworów na siłę, często też nie wie, jak wycenić coś, w co włożyła nie tylko piękne materiały, ale i całe serce!

Moja wrażliwość zawsze mocno rezonowała w kontakcie z takimi osobami, a po wielu sytuacjach, w których pomogłam pasjonatkom wejść na tory biznesowe zrozumiałam, że to jest obszar mojej twórczej mocy i postanowiłam wspierać kreatywne osoby w ich rozwoju biznesowym. Do tej pory napisałam dwa e-booki, stworzyłam kurs on-line oraz prowadziłam sesje mentorskie, aż w końcu wyklarował mi się cały proces, który trzeba przejść, żeby zamienić swoją pasję w biznes, który nie tylko przynosi pieniądze, ale też poczucie spełnienia.

Większość z nas aż 1/3 dorosłego życia spędza w pracy. To, jaka ta praca jest; czy karmiąca, czy neutralna, czy drenująca – ma ogromne znaczenie, bo kolejną 1/3 życia przesypiamy. Z tego by wynikało, że praca stanowi aż połowę naszego “świadomego” czasu! Można oczywiście czas pracy “przeczekać”. Dużo osób stosuje tą metodę. Byle do 16.00, byle do piątku, byle do wakacji, byle do emerytury… Znasz to?
Pytanie tylko, czy chcesz w ten sposób przeganiać swój czas? Czas, który jest… Twoim życiem?

Jeśli nic nie zrobisz – nie łudź się, że coś się zmieni. Nie czekaj na wybawców, ani na idealny moment czy idealne warunki, bo te często… nie istnieją.

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i przekuć swoją pasję w biznes,
zapraszam Cię do głębokiego, transformującego programu grupowego online “Artystka na swoim”. Program ma na celu pomóc Ci odnaleźć Twój unikalny sposób zarabiania na pasji, oparty o Twoje talenty i umiejętności oraz przygotować Cię do prowadzenia biznesu.

Wielu artystów rzuca się na głęboką wodę bez strategii i pomysłów na prowadzenie biznesu, a potem zwijają manatki szybciej niż wystartowali, bo… Tak wiele rzeczy nie działa, że nie wiadomo nawet co jest przyczyną a co skutkiem. Łatwo wtedy o takie stwierdzenia jak: pasji nie da się połączyć z biznesem, wypaliłam się, nie umiem sprzedawać, klienci mnie nie rozumieją itp.
Program “Artystka na swoim” to nie szybki kursik, po którym dostaniesz strzał adrenaliny i puste hasła typu “mogę wszystko”.

ARTYSTKA NA SWOIM to półroczny, transformujący program, pełen aktywnego wsparcia mojego i innych uczestniczek, w którym zaczynamy od “bebechów” czyli Twoich blokad, negatywnych przekonań, wewnętrznych ograniczeń, żeby potem przejść do Twojego obszaru mocy i lekkości, aż po wizję Twojego biznesu, komunikację z klientami oraz przygotowanie oferty i wyceny.


Dodatkowo, otrzymasz ode mnie bonus w postaci szkolenia: Planowanie z uwzględnieniem zasobu twórczej mocy: cele, inspiracja, regeneracja, luksus.


Program trwa 6 miesięcy, a w każdym miesiącu dostajesz materiały do pracy własnej razem z kartami pracy i zadaniami do wykonania. Efektami swojej pracy, przemyśleniami i wątpliwościami możesz się podzielić w zamkniętej grupie na Fb dedykowanej tylko uczestniczkom. Będzie można zadawać na grupie pytania, prosić o feedback itd.
Co miesiąc odbędzie się też sesja pytań i odpowiedzi online – nie musisz być na żywo, możesz zadać mi pytanie w komentarzu, a ja odpowiem podczas sesji.


Ponieważ jest to pierwsza edycja programu, zakładam, że będą wychodzić dodatkowe kwestie do omówienia, które chętnie poruszę, a jeśli będzie taka potrzeba, to zorganizuję szkolenie online w wybranych tematach. Gdyby okazało się, że uczestniczki “nie wyrabiają się” z materiałami, zakładam dodatkowy miesiąc wsparcia bezpłatnie! Dlatego tym bardziej polecam zapisanie się na listę zainteresowanych, żeby nie przegapić najlepszej oferty cenowej 🙂


7 modułów programu ARTYSTKA NA SWOIM + bonus
 1. Sztuka i pieniądze. Transformacja przekonań i podnoszenie wibracji.
 2. Ty i Twoja Twórcza Moc.
 3. Wizja Twojego biznesu.
 4. Wymarzony klient.
 5. Komunikacja i wartości.
 6. Oferta i wycena.
 7. Strategia sprzedaży.
 8. Bonus: planowanie z uwzględnieniem zasobu twórczej mocy: inspiracja, regeneracja, nagrody, luksus.
Program zakłada przygotowanie do biznesu opartego na pasji, zarysowanie wizji biznesu, komunikacji z klientem oraz dopracowanie pierwszej oferty.

Dla kogo?
 • Masz pasję, tworzysz na poziomie wystarczająco dobrym (nie musisz być jeszcze ekspertką).
 • Jesteś gotowa się dużo nauczyć (nie tylko w kwestiach Twojej pasji, ale również pod kątem biznesu i sprzedaży)
 • Chcesz tworzyć nie tylko dla siebie, ale też dla innych
 • Jesteś w stanie sama zmotywować się do pracy
 • Jesteś gotowa potraktować swój biznes na poważnie
Nie musisz:
 • Mieć pomysłu na biznes
 • Umieć sprzedawać
 • Mieć własnej firmy
Na poziomie biznesowym możesz prezentować następujące stanowiska:
 • Jeszcze nie mam biznesu
 • Próbowałam połączyć pasję z biznesem, ale nie wyszło
 • Jestem po pierwszych zleceniach/ sprzedażach, ale idzie to wciąż opornie
 • Biznes działa, zarabia, ale ja nie czuję się w nim dobrze
Na poziomie tworzenia możesz prezentować następujące stanowiska:
 • Mam wiele pasji, prezentuję min. w jednej z nich dobry poziom
 • Mam jedną pasję, prezentuję dobry poziom (wystarczający dla klienta)
 • Dopiero zaczynam, ale robię szybkie postępy
 • Poziom mistrzowski, ale klientów za mało
Twoje podejście do pracy twórczej:
 • Działam regularnie (więcej lub min. 3 razy w tyg)
 • Działam jeszcze czasami z doskoku, ale nie robię przerw dłuższych niż tydzień/dwa tygodnie

Wyobraź sobie, że tworzysz i zarabiasz na swojej pasji. Nikomu nic nie wciskasz, nie sprzedajesz na siłę. Masz klientów, z którymi wspaniale Ci się pracuje, ponieważ wyznajecie podobne wartości. Zarabiasz dobrze, z czasem coraz lepiej. Czujesz, że twoja twórczość ma sens, ponieważ nie chowasz jej już w szufladzie. Przeciwnie: znajduje nowych właścicieli, nowych odbiorców i nowych adoratorów. Twoja praca jest lekka i przyjemna, ponieważ zajmujesz się tym, co przychodzi Ci z łatwością.

Jeśli chcesz dla siebie takiej zmiany, koniecznie zapisz się na listę, a ja prześlę Ci najlepsze warunki współpracy, jak tylko oferta będzie w sprzedaży:)