fbpx
Scroll to top

E-BOOK

SUPER, CHCĘ ZAMÓWIĆ E-BOOKA!


Opis e-booka

Wyobraź sobie, że tworzysz regularnie.

Masz wizję tego co tworzysz i jaki będzie efekt.

Masz jasny cel, pewność że chcesz go osiągnąć i dlaczego to takie ważne.

Może warunki nie są jeszcze idealne, może dopiero doskonalisz swoje umiejętności, ale wciąż działasz, wciąż pchasz swoje projekty do przodu, a wiesz, że to najlepszy sposób na najlepsze efekty!

Większość kreatywnych dusz stawia na spontaniczność. Wierzą w wenę i talent, nie do końca biorą odpowiedzialność za proces tworzenia, działają z doskoku, nie mają jasnych celów, a przez to ich twórcze efekty rzadko są takie, jakich by sobie życzyli….

Jeśli Ty też działałaś do tej pory chaotycznie, ale chcesz to zmienić, chcesz zabrać się za swoje twórcze działania na poważnie i mieć konkretne efekty, to właśnie z myślą o Tobie powstał ten e-book! 

Jeśli boisz się, że nie potrafisz dopasować się do żadnego systemu, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: w e-booku nie ma jednej recepty dla wszystkich. Oprócz teorii i moich doświadczeń, znajdziesz tam zbiór ćwiczeń i pytań, które naprowadzą Cię na TWÓJ UNIKALNY SYSTEM TWORZENIA, dopasowany w 100% do Ciebie.

Dlaczego ten e-book jest wyjątkowy?

Bo jest skierowany do twórców. Podczas kreatywnego procesu działają trochę inne zasady niż podczas wykonywania “zwykłej” pracy czy “zwykłych” obowiązków. Do umycia naczyń zawsze można się zmusić, ale już do wymyślenia czegoś – zmusić się trudniej. Mało tego, czasami zmuszanie się, może tylko spowolnić proces, albo zablokować umysł do tego stopnia, że nie wymyślimy nic.E-BOOK JEST W FORMACIE PDF, MOŻNA GO OTWORZYĆ ZARÓWNO NA KOMPUTERZE JAK I NA TABLECIE, TELEFONIE CZY CZYTNIKU E-BOOKÓW.


Co znajdziesz w e-booku?

Trochę teorii, moich doświadczeń, ale też pytania i ćwiczenia, które pomogą Ci:

 • Sprecyzować Twoją najgłębszą motywację
 • Określić Twoją unikalną wizję tworzenia regularnego
 • Ustalić Twój najbliżyszy cel
 • Zdecydować, jaką zmianę wprowadzić TERAZ, żeby ruszyć z działaniem
 • Odnaleźć Twój wyzwalacz twórczych mocy, czyli element zagrzewający Cię do działania
 • Przeanalizować Twoje dotychczasowe doświadczenia na twórczym polu
 • Zebrać swoje inspiracje w mapę weny
 • Wypisać sobie plik “twórczych recept” na trudne momenty, kiedy mniej się chce
 • Wdrożyć rytuał przywołania twórczych mocy, dzięki któremu przestaniesz się zastanawiać CZY tworzyć, a zamiast tego będziesz po prostu przystępować do działania!

TO NIE JEST ZWYKŁY E-BOOK!

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie będą moduły związane z treściami e-booka, a także możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami i problemami z innymi czytelnikami e-booka i ze mną – autorką e-booka:)

Dostęp do grupy będzie trwał minimum do końca lutego 2021 roku, ale jeśli będą chętni na przedłużenie takiej formy wsparcia, prawdopodobnie będzie funkcjonować dłużej.


Dlaczego w ogóle warto mnie czytać?

Jestem absolwentką malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Przez długi czas zastanawiałam się dlaczego nie potrafię tworzyć regularnie i co jakiś czas wszystko rzucam. Czułam się z tym fatalnie, a jednocześnie wiedziałam, że to nie jest tylko kwestia organizacji i braku umiejętności wpisania zadań w kalendarz.

Po wielu latach praktyk, prób i błędów, zrozumiałam, że praca twórcza, to praca od wewnątrz na zewnątrz. Jeśli blokują Cię jakieś przekonania na temat tworzenia, albo nie masz jasnego celu, sam kalendarz nie wystarczy. Dziś już wiem, że samo zrobienie planu i wpisanie zadań w kalendarz, to wierzchołek góry lodowej.

To co decyduje w głównym stopniu, o tym czy tworzysz czy nie, jest dużo głębiej, w Tobie, w Twoich myślach, odczuciach, przekonaniach, nastawieniu.

Właśnie tymi obszarami zajęłam się w tym e-booku, tak żebyś miała solidne podstawy do twórczej pracy.

W tym e-booku NIE znajdziesz:

 • sztuczek i tricków
 • sposobów jak zrobić, żeby się nie narobić 😉
 • tabelek i innych narzędzi do planowania
 • narzędzi do kalendarza.

Dla kogo jest ten e-book?

Żeby w pełni skorzystać z treści e-booka, musisz spełnić dwa warunki:

– Być osobą kreatywną, która chcą zacząć działać twórczo regularnie,

– Być osobą mocno zdeterminowaną, żeby pracować nad sobą i wdrożyć zmiany w swoim życiu.

Przeczytaj opinie osób, które już są po lekturze e-booka!


Właścicielka niezwykle prostej i jednocześnie pięknej marki odzieżowej Sofiee, napisała:

“To pozycja dla wszystkich, którzy w swoim życiu tworzą, czy to hobbystycznie czy zawodowo. Książkę czyta się jednym tchem, ale nie o to w niej chodzi, jak sama autorka podkreśla, by tylko ją przeczytać, pomyśleć chwilę i odłożyć. Jej ogromną, największą wartość stanowią liczne ćwiczenia i pytania zadane czytelnikowi, które tak naprawdę otwierają oczy na wiele spraw, o których na co dzień można w ogóle nie myśleć. “To są pytania łatwo – niełatwe. Pytania otwarte i otwierające myślenie”. Warto sobie na nie szczerze odpowiedzieć. Ja przyznaję, że te pytania wznieciły we mnie burzę myśli (do tego stopnia, że wróciłam do poważnych rozważań i podejmowania decyzji na temat strategii i rozwoju swojej marki) oraz bardzo mnie zmotywowały do działania. Uświadomiłam sobie co jest teraz, w tym właśnie momencie moim priorytetem dla twórczego rozwoju i efektywniejszej pracy.
Bardzo spodobało mi się ćwiczenie, w którym odkryłam swój wyzwalacz twórczej mocy oraz osobisty, indywidualny rytuał wprowadzający mnie w twórcze flow! ☺️
Do tego wszystko jest bardzo fajnie omówione na przykładach i doświadczeniach z życia autorki:) Ja będę wracać do tej pozycji obowiązkowo. Serdecznie polecam wszystkim kreatywnym duszom ❤️❤️”


Inna czytelniczka wysłała mi takiego maila:

Uważam, że ten e-book ruszy nie jednego lenia z kanapy, w połowie czytania, sama wzięłam się za zabezpieczenie obrazów przed malowaniem i już mam gotowe dwie sztuki na jutro do działania. Ważne jest budowanie nawyku, o którym piszesz i postaram się wdrożyć rytuały, które pomogą mi utrzymać systematyczność. Tym samym chciałabym podziękować za zastrzyk motywacji do tworzenia i oby weszło mi to w nawyk, dziękuję! 

Jeśli Ty też masz ochotę na twórczy rozwój, to e-booka możesz kupić tutaj: SKLEP