fbpx
Scroll to top

Znowu go słyszysz? Wewnętrzny krytyk nie daje Ci spokoju? Masz mnóstwo pomysłów, wiesz już czego brakuje Ci do pełni spełnienia, ale zawsze gdy się do tego zabierasz jego głos odbiera Ci siły? Sieje wątpliwości? A może dopada Cię tuż przy końcówce projektu? Może wciąż słyszysz, że musisz się jeszcze poduczyć, zanim zaczniesz cokolwiek robić?

To normalne! Wewnętrzny krytyk to stały bywalec w głowie każdego artysty! Jeśli ciekawi Cię, skąd się bierze, dlaczego wciąż wraca, czy zawsze już będzie Ci towarzyszyć i jak sobie z nim radzić, to w tym podcaście odnajdziesz odpowiedzi na swoje pytania!

Podcast jest wstępem do mini kursu “Pokonaj wewnętrznego krytyka i uwolnij swoją twórczą moc!” Zapisując się na listę. otrzymasz nie tylko bezpłatny podcast, ale też informację o przedsprzedaży i najlepszą cenę kursu.


Po co w ogóle pracować ze swoim wewnętrznym krytykiem?

Na moich konsultacjach często słyszę, że:

  • ktoś już prawie skończył projekt, ale w ostatniej chwili stwierdził, że to bezsensu
  • albo już zaczął działać, a w połowie drogi przerosły go trudności i odpuścił
  • albo, że nie ma co zabierać się za dany projekt, bo na pewno się nie uda.

To wszystko jest sprawką wewnętrznego krytyka!


Najczęściej, to nie zdarzenia losu i inni ludzie blokują Twój twórczy rozwój czy możliwości zarabiania na sztuce. Najczęściej to Ty sam/a odbierasz sobie szansę na realizację celu. Jak? Słuchając rad wewnętrznego krytyka zamiast skupić się na podszeptach Twojej twórczej mocy!

Możesz dalej działać z doskoku i co jakiś czas chować głowę w piasek ze strachu przed porażką. Możesz nadal spędzać wieczory wątpiąc czy Ci się uda. Możesz nadal odbierać sobie twórczą energię słuchając wątpliwości. Ale możesz też zrozumieć mechanizmy, które rządzą wewnętrznym krytykiem. Możesz przygotować się na jego napady. Możesz zrobić plan, jak się zachowasz, gdy znowu wpadniesz w zasadzkę.

To Twój wybór, którą drogę wybierzesz.

Podcast jest darmowy, posłuchaj go sobie w spokoju, nic nie ryzykujesz 🙂

Trzymam kciuki za Twój twórczy rozwój!

Lena