fbpx
Scroll to top

Dla tych, którzy kochają tworzyć, mam w tym tygodniu prezent od serca!

Po zapisie na newsletter otrzymasz bezpłatny e-book “Jak odnaleźć wenę i zacząć tworzyć?” a także aż 30% zniżki na konsultację online 1:1.

Troszcząc się o swój twórczy rozwój czasami będziesz potrzebować wsparcia – osoby, która pokaże Ci nowe możiwości, zada odpowiednie pytania, a czasami… uwierzy w Ciebie. Jestem wciąż w szoku, jak wielu twórców jest wyśmiewanych przez swoich najbliższych, jak często słyszą, że “z tego to raczej chleba nie będzie” albo dostają złote rady w stylu: “zajmij się w końcu czymś poważnym!”

A gdyby tak… zająć się na poważnie swoim tworzeniem? Przestać marudzić, że dopiero zaczynasz, że jest duża konkurencja, a zamiast tego zmienić marzenia w konkretne plany i zacząć je realizować?

P.S. Ja też się rozwijam 😉 Daję duże zniżki i dużo darmowej wiedzy, ponieważ dopiero zaczynam, ale e-book już niedługo będzie w wersji płatnej, bo… wciąż dostaję od Was wiadomości, że taki kawał materiału za darmo?! Jak to?! Są też pierwsze pozytywne opinie po konsultacjach, pełną ofertę możesz zobaczyć tutaj:

https://sklep.lenagrzesik.pl/kolekcja/frontpage/konsultacja

Tylko nie zapomnij wpisać kodu rabatowego! 🙂

Niech twórcza moc będzie z Tobą!

Lena