fbpx
Scroll to top

Program Artystka na swoim

Masz pasję i chcesz na niej zarabiać?

Znam ofertę, przenieś mnie do sklepu!


Statystyki nie są pocieszające, bo aż 9 na 10 start’up-ów upada. To znaczy, że zazwyczaj trzeba przetestować kilka pomysłów na biznes, zanim wszystko “zatrybi”.
Sama mam za sobą całkiem sporą ilość prób mniej lub bardziej udanych. Nie popełniłam jednak wszystkich możliwych błędów – przed wieloma udało mi się uchronić ucząc się od innych i szukając odpowiedzi na trudne pytania. Mam w końcu taki biznes, który mnie uskrzydla i moją misją jest poprowadzić Ciebie, kreatywną duszę – do spełnienia zawodowego.

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach biznesowych i marketingowych i zawsze bolało mnie to, jak artystki i artyści szamoczą się na tych kursach, stojąc na uboczu i nie wiedząc jak ugryźć podawane (niby na tacy) kawałki wiedzy. Wiele z ich rozterek nie było bowiem “czysto” biznesowych. Artystka, która chce mieć biznes nie chce “po prostu sprzedawać”. Potrzebuje poczucia spełnienia, pewnej dozy wolności (każda innej i na różnych płaszczyznach), nie lubi utartych schematów, poczucia wciskania swoich wytworów na siłę, często też nie wie, jak wycenić coś, w co włożyła nie tylko piękne materiały, ale i całe serce!

Moja wrażliwość zawsze mocno rezonowała w kontakcie z takimi osobami, a po wielu sytuacjach, w których pomogłam pasjonatkom wejść na tory biznesowe zrozumiałam, że to jest obszar mojej twórczej mocy i postanowiłam wspierać kreatywne osoby w ich rozwoju biznesowym. Do tej pory napisałam dwa e-booki, stworzyłam kurs on-line oraz prowadziłam sesje mentorskie, aż w końcu wyklarował mi się cały proces, który trzeba przejść, żeby zamienić swoją pasję w biznes, który nie tylko przynosi pieniądze, ale też poczucie spełnienia.

Większość z nas aż 1/3 dorosłego życia spędza w pracy. To, jaka ta praca jest; czy karmiąca, czy neutralna, czy drenująca – ma ogromne znaczenie, bo kolejną 1/3 życia przesypiamy. Z tego by wynikało, że praca stanowi aż połowę naszego “świadomego” czasu! Można oczywiście czas pracy “przeczekać”. Dużo osób stosuje tą metodę. Byle do 16.00, byle do piątku, byle do wakacji, byle do emerytury… Znasz to?
Pytanie tylko, czy chcesz w ten sposób przeganiać swój czas? Czas, który jest… Twoim życiem?

Jeśli nic nie zrobisz – nie łudź się, że coś się zmieni. Nie czekaj na wybawców, ani na idealny moment czy idealne warunki, bo te często… nie istnieją.

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i przekuć swoją pasję w biznes,
zapraszam Cię do głębokiego, transformującego programu grupowego online “Artystka na swoim”. Program ma na celu pomóc Ci odnaleźć Twój unikalny sposób zarabiania na pasji, oparty o Twoje talenty i umiejętności oraz przygotować Cię do prowadzenia biznesu. Program jest skonstruowany tak, żeby już od pierwszych miesięcy zacząć zarabiać.

Wielu artystów rzuca się na głęboką wodę bez strategii i pomysłów na prowadzenie biznesu, a potem zwijają manatki szybciej niż wystartowali, bo… Tak wiele rzeczy nie działa, że nie wiadomo nawet co jest przyczyną a co skutkiem. Łatwo wtedy o takie stwierdzenia jak: pasji nie da się połączyć z biznesem, wypaliłam się, nie umiem sprzedawać, klienci mnie nie rozumieją itp.
Program “Artystka na swoim” to nie szybki kursik, po którym dostaniesz strzał adrenaliny i puste hasła typu “mogę wszystko”.

ARTYSTKA NA SWOIM to7-miesięczny, transformujący program, w którym zaczynamy od “bebechów” czyli Twoich blokad, negatywnych przekonań, wewnętrznych ograniczeń, żeby potem przejść do Twojego obszaru mocy i lekkości, aż po wizję Twojego biznesu, komunikację z klientami oraz przygotowanie oferty i wyceny.


Dodatkowo, kupując teraz (do 9.11.2021) otrzymasz ode mnie bonus w postaci kursu online “Zacznij tworzyć z rozmachem. Przestań słuchać wewnętrznego krytyka”, o wartości 490 zł!

Jak wygląda program?


Program trwa 7 miesięcy, zaczynamy 15 listopada 2021 i kończymy 15 czerwca 2022.

W każdym miesiącu dostajesz dostęp do szkoleń w formacie mp3 wraz z kartami pracy i zadaniami do wykonania. Efektami swojej pracy, przemyśleniami i wątpliwościami możesz się podzielić w zamkniętej grupie na Fb dedykowanej tylko uczestniczkom. Będzie można zadawać na grupie pytania, prosić o feedback.


Co miesiąc na grupie odbędzie się też sesja pytań i odpowiedzi online – nie musisz być na żywo, możesz zadać mi pytanie w komentarzu, a ja odpowiem podczas sesji.

WYBIERAJĄC OPCJĘ Z MASTERMIND Co dwa tygodnie spotykamy się też na mastermind online w małej grupie (4-6 osób). Mastermind to taka rozmowa grupowa, w której będziesz mieć swoje 15-20 minut, tak, żebyś otrzymała maximum wsparcia, żebyś miała przestrzeń do porozmawiania o tym, co frustruje i co nie działa. Każda z uczestniczek będzie miała ok 15-20 minut dla siebie, mastermind będzie moderowany przez mnie, więc będę pilnować czasu, żeby nie było sytuacji, że jedna osoba mówi przez godzinę, a potem reszta po 5 minut 😉


Ponieważ jest to pierwsza edycja programu, zakładam, że będą wychodzić dodatkowe kwestie do omówienia, które chętnie poruszę, a jeśli będzie taka potrzeba, to zorganizuję szkolenie online w wybranych tematach. Gdyby okazało się, że uczestniczki “nie wyrabiają się” z materiałami, zakładam dodatkowy miesiąc wsparcia bezpłatnie! Dlatego tym bardziej polecam skorzystać już teraz, żeby nie przegapić najlepszej oferty cenowej 🙂

Jeśli zastanawiasz się, jak będzie wyglądał pierwszy miesiąc, poniżej przedstawiam plan pierwszego modułu:


7 modułów programu ARTYSTKA NA SWOIM + bonus
1. MINDSET

W pierwszym miesiącu popracujemy nad tym, co blokuje nas w głowie. Pojawi się praca z przekonaniami na styku sztuki i pieniędzy, podstawowymi blokadami twórczymi, odcinaniem niewspierających relacji i sytuacji. Określimy też punkt startu, czyli z czym zaczynasz, żebyśmy mogłu śledzić postępy. Po przepracowaniu negatywnych przekonań i blokad zwrócimy się do zasobów wewnętrznych, ale też tych zewnętrznych, nauczymy się podnosić wibracje, budować sieć wsparcia i zaproszę Cię do pierwszej dużej zmiany, jakiej potrzebujesz na ten moment, żeby znacząco ruszyć do przodu.

2. TY I TWOJA MISJA

Drugi miesiąc poświęcimy na odkrywaniu tego, po co jesteś na świecie, co niesiesz innym, jakie są Twoje mocne strony, umiejętności i talenty. Rozłożymy też Twoją osobowowść na subosobowości, zaproponuję Ci kilka testów osobowości (bezpłatnych) a wszystko po to, żebyś lepiej zobaczyła swoje obszary lekkości i naturalne predyspozycje. Przeprowadzę Cię też przez proces oddzielania swoich nabytych umiejętności od wrodzonych predyspozycji, co czasami skutkuje niemałą rewolucją w biznesie;)

3. WIZJA TWOJEGO BIZNESU

Trzeciego miesiąca przejdziemy już do układania kształtu Twojego biznesu. Opowiem Ci o różnych modelach biznesowych i przedstawię różne sposoby zarabiania na jednej i tej samej pasji. Dzisiejszy świat daje naprawdę sporo możliwości! Będziemy się zastanawiać za co ludzie Ci chętnie zapłacą, ale również nad tym, jak ma wyglądać Twój idealny dzień pracy i jak widzisz siebie w swoim biznesie – bo czuć się w nim dobrze mają nie tylko Twoi klienci, ale przede wszystkim Ty!

4. KOMUNIKACJA

Tutaj będzie się działo! Nauczymy się mówić o swoich dziełach, opowiem też czym są archetypy marki, słowem zaczniemy budowę fundamentów marki osobistej, albo zespołu pod wspólnym szyldem Twojej marki. Będzie sporo na temat Twojego wymarzonego klienta i jak z nim rozmawiać, jak nawiązać kontakt i jak być widoczną dla nowych potencjalnych klientów, czyli sporo o reklamie.

5. TWOJE MIEJSCE W SIECI

W tym module pogadamy o wizerunku w mediach społecznościowych. Jeśli nie masz strony internetowej, albo nie jest ona taka, jak byś chciała – to będzie czas na dopracowanie tekstów o mnie i wybieranie kolorów marki. Ale nie martw się, bez strony też da się sprawnie działać i wcale nie trzeba być wszędzie i na wszystkich kanałach – ten temat też poruszymy.

6. OFERTA

Narosło sporo mitów odnośnie tego, jak powinna wyglądać oferta artysty, w tym module rozprawimy się z nimi. To będzie czas na zbudowanie swojej strategii cenowej, jak pokazywać swoje dzieła i co o nich mówić, żeby klient czuł, że są dla niego. Opowiem Ci też trochę o skalowaniu i dochodach pasywnych, nauczę Cię pisać oferty nie do odrzucenia i popracujemy nad wiarą we własne dzieła. Porozmawiamy też o tym, jak dostrzec i opisać wartości dodane do dzieła, które nie są takie oczywiste.

7. STRATEGIA SPRZEDAŻY

Biznes bez sprzedaży to nie biznes, ale żeby sprzedaż szła gładko i przyjemnie, trzeba mieć odrobione zadanie domowe (patrz poprzednich 6 modułów:) Są różne metody i różne strategie, ale w tym miesiącu będziemy się uczyć przede wszystkim… aktywnie sprzedawać!


Po programie zaczniesz zarabiać na swojej twórczości, a także:

 • łączyć swoją twórczość z działaniami biznesowymi
 • zwracać uwagę na swoje zasoby energetyczne i kreatywne i działać w zgodzie z nimi
 • podążać za wypełnieniem swojej misji jako twórczej bizneswoman
 • dostrzegać swoje mocne strony i opierać na nich większość biznesowych działań
 • realizować wizję swojego wymarzonego biznesu
 • działać w zgodzie z wybranym modelem biznesowym
 • mówić do konkretnej grupy osób, zamiast do wszystkich
 • swobodnie opowiadać o swojej twórczości
 • pokazywać swoje dzieła w unikalny sposób
 • zauważać na czym polega wyjątkowość Twojej twórczości
 • dostrzegać różnorodne sposoby zarabiania na tej samej pasji
 • tworzyć produkty i oferty skierowane do wymarzonego klienta
 • sprzedawać swoje dzieła i usługi z coraz większą lekkością
 • bonus: opracujesz strategię działań na kolejne 3 miesiące

Do oferty w przedsprzedaży dołączam bonus:

Szkolenie na temat planowania z uwzględnieniem zasobu twórczej mocy: inspiracja, regeneracja, nagrody, luksus.

Program zakłada przygotowanie do biznesu opartego na pasji, zarysowanie wizji biznesu, komunikacji z klientem oraz dopracowanie pierwszej oferty.

To jest pierwsza edycja programu ARTYSTKA NA SWOIM, więc nie ma jeszcze opinii, ale możesz poczytać opinie na temat innych moich produktów i usług:


Dla kogo?
 • Masz pasję, tworzysz na poziomie wystarczająco dobrym (nie musisz być jeszcze ekspertką).
 • Jesteś gotowa się dużo nauczyć (nie tylko w kwestiach Twojej pasji, ale również pod kątem biznesu i sprzedaży)
 • Chcesz tworzyć nie tylko dla siebie, ale też dla innych
 • Jesteś w stanie sama zmotywować się do pracy
 • Jesteś gotowa potraktować swój biznes na poważnie
Nie musisz:
 • Mieć pomysłu na biznes
 • Umieć sprzedawać
 • Mieć własnej firmy
Na poziomie biznesowym możesz prezentować następujące stanowiska:
 • Jeszcze nie mam biznesu
 • Próbowałam połączyć pasję z biznesem, ale nie wyszło
 • Jestem po pierwszych zleceniach/ sprzedażach, ale idzie to wciąż opornie
 • Biznes działa, zarabia, ale ja nie czuję się w nim dobrze
Na poziomie tworzenia możesz prezentować następujące stanowiska:
 • Mam wiele pasji, prezentuję min. w jednej z nich dobry poziom
 • Mam jedną pasję, prezentuję dobry poziom (wystarczający dla klienta)
 • Dopiero zaczynam, ale robię szybkie postępy
 • Poziom mistrzowski, ale klientów za mało
Twoje podejście do pracy twórczej:
 • Działam regularnie (więcej lub min. 3 razy w tyg)
 • Działam jeszcze czasami z doskoku, ale nie robię przerw dłuższych niż tydzień/dwa tygodnie

Dlaczego PROGRAM ARTYSTKA NA SWOIM JEST WYJĄTKOWY?

To nie jest kurs do samodzielnej pracy. Dostajesz moje konkretne wsparcie co 2 tygodnie! Poznaję Ciebie i Twój biznes, a Ty nie dostajesz ogólnych wskazówek, ale konkretne rady odnoszące się do Twojej konkretnej sytuacji. Aż dwa razy w miesiącu spotykamy się na żywo on-line, w kameralnym gronie, gdzie na spokojnie można przegadać to, co leży na sercu.

I w końcu: ten program został stworzony dla artystek. Ten program uwzględnia Twoją twórczą moc, Twoją wrażliwość, nie jest zbiorem suchych wskazówek, co zrobić żeby zarabiać. To, co będzie na pewno wyjątkowe w tej pierwszej edycji, to to, że spodziewam się kameralnej grupy – a Ty tylko na tym skorzystasz, bo mniej osób, oznacza dla Ciebie więcej mojej uwagi. Jeśli jeszcze Cię nie przekonałam, to dam tylko znać, że wszystkie dodatkowe szkolenia płatne, które będę prowadzić poza programem przez te następne 7 miesięcy, uczestniczki dostaną za darmo, natomiast na dotychczasowe produkty, kursantki otrzymają 40 % zniżki.

Chcę aby uczestniczki programu poczuły się jak najlepiej zaopiekowane, ponieważ obietnicą tego programu jest wielka przemiana z artystki-pasjonatki, w artystkę-bizneswoman. Sama wiem, jakie to wyzwanie i dlatego zrobię wszystko, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie w tym temacie.

Wyobraź sobie, że tworzysz i zarabiasz na swojej pasji. Nikomu nic nie wciskasz, nie sprzedajesz na siłę. Masz klientów, z którymi wspaniale Ci się pracuje, ponieważ wyznajecie podobne wartości. Zarabiasz dobrze, z czasem coraz lepiej. Czujesz, że twoja twórczość ma sens, ponieważ nie chowasz jej już w szufladzie. Przeciwnie: znajduje nowych właścicieli, nowych odbiorców i nowych adoratorów. Twoja praca jest lekka i przyjemna, ponieważ zajmujesz się tym, co przychodzi Ci z łatwością.

Jeśli chcesz dla siebie takiej zmiany, wybierz dla siebie najlepszą opcję, żeby dołączyć do programu:

https://www.lenagrzesik.pl/sklep/

OPCJE DOŁĄCZENIA DO PROGRAMU: